Řehořova 931/25, 130 00 Praha 3-Žižkov

Beer spa

Beer spa apartment + Finnish sauna + unlimited consumption of Pilsner Urquell beer

Who wouldn't want to experience the perfect rest in privacy? Did you know that since ancient times beer spas have been one of the most popular types of spas? This ancient spa therapy from natural ingredients has proven effects: reduces negative stress, creates good mood, relieves muscle tension, strengthens immunity, stimulates blood circulation, contributes to calming down, hydrates and regenerates the skin, detoxifies. It is also used as a supportive treatment for rheumatism, back and joint pain.

Naše luxusní pivní lázně nabízí dokonalý odpočinek v soukromém diskrétním prostředí s veškerým servisem. Pivní lázně patří právem odpradávna k jednomu z nejoblíbenějších druhů lázní. Tato prastará lázeňská terapie dokonale působí na uvolnění psychického a fyzického napětí.

Kombinace příjemné koupele, přírodních surovin a odpočinku blahodárně působí na tělo i duši. Speciální dřevěné vany jsou vybaveny vířivým systémem vzduchových trysek, který jemně promasíruje tělo a přispěje k celkovému uvolnění. Do vody, která se pohybuje okolo 36 stupňů, přidáváme speciální extrakt, ze kterého se vyrábí české pivo. Tyto extrakty obsahují řadu látek důležitých pro lidský organismus: sacharidů, bílkovin, vitamínů-především vitamínů řady B, minerálů, stopových prvků a antioxidantů. Používáme výhradně kvalitní ověřené přírodní extrakty.

Pivní lázně jsou ceněny hlavně pro své prokazatelné účinky: zmírňují stres, vytváří dobrou náladu, uvolňují svalové napětí, posilují imunitu, stimulují krevní oběh, přispívají ke zklidnění, hydrataci a regeneraci kůže, detoxikují, používají se jako podpůrná léčba při revmatismu, bolesti zad a kloubů.

Pro komplexní účinek se doporučuje během lázně vypít sklenici piva. Součástí lázeňské procedury je proto neomezené pití piva Pilsner Urquell.

Podle zvoleného apartmánu Vám bude k dispozici i finská sauna, která jistě podpoří relaxaci a napomůže k celkové revitalizaci organismu.

Pivní lázeň si doporučujeme vychutnat nejlépe v páru. Samozřejmostí každého apartmánu je dvoulůžko pro relax a rozjímání.

V příjemném prostředí našeho wellness studia se budete cítit jako znovuzrození.

Odpočiňte si od všedních starostí!

Přijďte si udělat chvilku jen pro sebe!

Rezervace

*Možnost prodloužení – každá další hodina 1 300 Kč.

Kolik je 3 plus 3?

You will experience the perfect relaxation in a special wooden bathtub, which is equipped with a swirling system of air jets.

A special beer extract from the ingredients from which Czech beer is made is added to the water at a temperature of approximately36 ° C. These extracts contain carbohydrates, proteins, B vitamins, minerals, trace elements and antioxidants.

The effect of this spa procedure is enhanced by enjoying a glass of Pilsner Urquell beer. You don't have to stay with one.

The beer bath is best enjoyed in pairs. The apartment also has a Finnish sauna and a double bed for relaxation and meditation.

Free rental of bath towels, sheets and slippers.

Reserve an hour for yourself todayReservations can be made up to 120 days in advance.
Spa Relax Prague
Řehořova 931/25, 130 00 Praha 3-Žižkov
Tel.: +420 601 232 242
Email: info@spa-relax.cz  
Monday - Friday from 11:00 to 23:00
 Saturday - Sunday  from 13:00 to 23:00
Follow us
map-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram