Řehořova 931/25, 130 00 Praha 3-Žižkov

Pivní lázně

V přípravě

Již brzy

Naše luxusní pivní lázně nabízí dokonalý odpočinek v soukromém diskrétním prostředí s veškerým servisem. Pivní lázně patří právem odpradávna k jednomu z nejoblíbenějších druhů lázní. Tato prastará lázeňská terapie dokonale působí na uvolnění psychického a fyzického napětí.

Kombinace příjemné koupele, přírodních surovin a odpočinku blahodárně působí na tělo i duši. Speciální dřevěné vany jsou vybaveny vířivým systémem vzduchových trysek, který jemně promasíruje tělo a přispěje k celkovému uvolnění. Do vody, která se pohybuje okolo 36 stupňů, přidáváme speciální extrakt, ze kterého se vyrábí české pivo. Tyto extrakty obsahují řadu látek důležitých pro lidský organismus: sacharidů, bílkovin, vitamínů-především vitamínů řady B, minerálů, stopových prvků a antioxidantů. Používáme výhradně kvalitní ověřené přírodní extrakty.

Pivní lázně jsou ceněny hlavně pro své prokazatelné účinky: zmírňují stres, vytváří dobrou náladu, uvolňují svalové napětí, posilují imunitu, stimulují krevní oběh, přispívají ke zklidnění, hydrataci a regeneraci kůže, detoxikují, používají se jako podpůrná léčba při revmatismu, bolesti zad a kloubů.

Pro komplexní účinek se doporučuje během lázně vypít sklenici piva. Součástí lázeňské procedury je proto neomezené pití piva Pilsner Urquell.

Podle zvoleného apartmánu Vám bude k dispozici i finská sauna, která jistě podpoří relaxaci a napomůže k celkové revitalizaci organismu.

Pivní lázeň si doporučujeme vychutnat nejlépe v páru. Samozřejmostí každého apartmánu je dvoulůžko pro relax a rozjímání.

V příjemném prostředí našeho wellness studia se budete cítit jako znovuzrození.

Odpočiňte si od všedních starostí!

Přijďte si udělat chvilku jen pro sebe!

Rezervace

Spa Relax Prague
Řehořova 931/25, 130 00 Praha 3-Žižkov
Tel.: +420 601 232 242
Email: info@spa-relax.cz  
sledujte nás
map-markerphoneenvelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram