Řehořova 931/25, 130 00 Praha 3-Žižkov

Pivní lázně

Apartmán Pivní lázně + finská sauna + neomezená konzumace piva Pilsner Urquell

Kdo by nechtěl na vlastní kůži okusit dokonalý odpočinek v soukromí. Věděli jste, že pivní lázně odpradávna patří k jednomu z nejoblíbenějších druhů lázní? Tato prastará lázeňská terapie z přírodních surovin má prokazatelné účinky: zmírňuje negativní stres, vytváří dobrou náladu, uvolňuje svalové napětí, posiluje imunitu, stimuluje krevní oběh, přispívá ke zklidnění, hydratuje a regeneruje kůži, detoxikuje. Využívá se i jako podpůrná léčba při revmatismu, bolesti zad a kloubů.

Naše luxusní pivní lázně nabízí dokonalý odpočinek v soukromém diskrétním prostředí s veškerým servisem. Pivní lázně patří právem odpradávna k jednomu z nejoblíbenějších druhů lázní. Tato prastará lázeňská terapie dokonale působí na uvolnění psychického a fyzického napětí.

Kombinace příjemné koupele, přírodních surovin a odpočinku blahodárně působí na tělo i duši. Speciální dřevěné vany jsou vybaveny vířivým systémem vzduchových trysek, který jemně promasíruje tělo a přispěje k celkovému uvolnění. Do vody, která se pohybuje okolo 36 stupňů, přidáváme speciální extrakt, ze kterého se vyrábí české pivo. Tyto extrakty obsahují řadu látek důležitých pro lidský organismus: sacharidů, bílkovin, vitamínů-především vitamínů řady B, minerálů, stopových prvků a antioxidantů. Používáme výhradně kvalitní ověřené přírodní extrakty.

Pivní lázně jsou ceněny hlavně pro své prokazatelné účinky: zmírňují stres, vytváří dobrou náladu, uvolňují svalové napětí, posilují imunitu, stimulují krevní oběh, přispívají ke zklidnění, hydrataci a regeneraci kůže, detoxikují, používají se jako podpůrná léčba při revmatismu, bolesti zad a kloubů.

Pro komplexní účinek se doporučuje během lázně vypít sklenici piva. Součástí lázeňské procedury je proto neomezené pití piva Pilsner Urquell.

Podle zvoleného apartmánu Vám bude k dispozici i finská sauna, která jistě podpoří relaxaci a napomůže k celkové revitalizaci organismu.

Pivní lázeň si doporučujeme vychutnat nejlépe v páru. Samozřejmostí každého apartmánu je dvoulůžko pro relax a rozjímání.

V příjemném prostředí našeho wellness studia se budete cítit jako znovuzrození.

Odpočiňte si od všedních starostí!

Přijďte si udělat chvilku jen pro sebe!

Rezervace

Dokonalé uvolnění zažijete ve speciální dřevěné vaně, která je vybavena vířivým systémem
vzduchových trysek.

Do vody o teplotě cca 36 °C se přidá speciální pivní extrakt ze surovin, ze kterých se vyrábí
české pivo. Tyto extrakty obsahují sacharidy, bílkoviny, vitamíny řady B, minerály, stopové
prvky a antioxidanty.

Účinek této lázeňské procedury umocní vychutnání sklenice piva Pilsner Urquell. Nemusíte
zůstat u jednoho.

Pivní lázeň si vychutnáte nejlépe v páru. Součástí apartmánu je i finská sauna a dvoulůžko
pro relax a rozjímání.

Rezervujte si hodinku pro sebe ještě dnes:

Pivní lázně 1 vana + finská sauna
 (1-2 osoby)
60 minut
normally $399 2 300
Pivní lázně 2 vany + finská sauna
 (2 osoby)
60 minut
normally $399 2 700
Pivní lázně 2 vany + finská sauna
 (3-4 osoby)
60 minut
normally $399 3 600
Spa Relax Prague
Řehořova 931/25, 130 00 Praha 3-Žižkov
Tel.: +420 601 232 242
Email: info@spa-relax.cz  
sledujte nás
map-markerphoneenvelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram