Řehořova 931/25, 130 00 Praha 3-Žižkov

Pivní lázně

Apartmán Pivní lázně + finská sauna + neomezená konzumace piva Pilsner Urquell

Kdo by nechtěl na vlastní kůži okusit dokonalý odpočinek v soukromí. Věděli jste, že pivní lázně odpradávna patří k jednomu z nejoblíbenějších druhů lázní? Tato prastará lázeňská terapie z přírodních surovin má prokazatelné účinky: zmírňuje negativní stres, vytváří dobrou náladu, uvolňuje svalové napětí, posiluje imunitu, stimuluje krevní oběh, přispívá ke zklidnění, hydratuje a regeneruje kůži, detoxikuje. Využívá se i jako podpůrná léčba při revmatismu, bolesti zad a kloubů.

Naše luxusní pivní lázně nabízí dokonalý odpočinek v soukromém diskrétním prostředí s veškerým servisem. Pivní lázně patří právem odpradávna k jednomu z nejoblíbenějších druhů lázní. Tato prastará lázeňská terapie dokonale působí na uvolnění psychického a fyzického napětí.

Kombinace příjemné koupele, přírodních surovin a odpočinku blahodárně působí na tělo i duši. Speciální dřevěné vany jsou vybaveny vířivým systémem vzduchových trysek, který jemně promasíruje tělo a přispěje k celkovému uvolnění. Do vody, která se pohybuje okolo 36 stupňů, přidáváme speciální extrakt, ze kterého se vyrábí české pivo. Tyto extrakty obsahují řadu látek důležitých pro lidský organismus: sacharidů, bílkovin, vitamínů-především vitamínů řady B, minerálů, stopových prvků a antioxidantů. Používáme výhradně kvalitní ověřené přírodní extrakty.

Pivní lázně jsou ceněny hlavně pro své prokazatelné účinky: zmírňují stres, vytváří dobrou náladu, uvolňují svalové napětí, posilují imunitu, stimulují krevní oběh, přispívají ke zklidnění, hydrataci a regeneraci kůže, detoxikují, používají se jako podpůrná léčba při revmatismu, bolesti zad a kloubů.

Pro komplexní účinek se doporučuje během lázně vypít sklenici piva. Součástí lázeňské procedury je proto neomezené pití piva Pilsner Urquell.

Podle zvoleného apartmánu Vám bude k dispozici i finská sauna, která jistě podpoří relaxaci a napomůže k celkové revitalizaci organismu.

Pivní lázeň si doporučujeme vychutnat nejlépe v páru. Samozřejmostí každého apartmánu je dvoulůžko pro relax a rozjímání.

V příjemném prostředí našeho wellness studia se budete cítit jako znovuzrození.

Odpočiňte si od všedních starostí!

Přijďte si udělat chvilku jen pro sebe!

Rezervace

*Možnost prodloužení – každá další hodina 1 300 Kč.

Kolik je 3 plus 3?

Dokonalé uvolnění zažijete ve speciální dřevěné vaně, která je vybavena vířivým systémem
vzduchových trysek.

Do vody o teplotě cca 36 °C se přidá speciální pivní extrakt ze surovin, ze kterých se vyrábí
české pivo. Tyto extrakty obsahují sacharidy, bílkoviny, vitamíny řady B, minerály, stopové
prvky a antioxidanty.

Účinek této lázeňské procedury umocní vychutnání sklenice piva Pilsner Urquell. Nemusíte
zůstat u jednoho.

Pivní lázeň si vychutnáte nejlépe v páru. Součástí apartmánu je i finská sauna a dvoulůžko
pro relax a rozjímání.

Zdarma zapůjčení osušek, prostěradel a pantoflí.

Rezervujte si hodinku pro sebe ještě dnes:Rezervace jde provést maximálně 120 dní dopředu.
Spa Relax Prague
Řehořova 931/25, 130 00 Praha 3-Žižkov
Tel.: +420 601 232 242
Email: info@spa-relax.cz  
Pondělí - Pátek od 11:00 do 23:00
 Sobota - Neděle  od 13:00 do 23:00
sledujte nás
map-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram