Řehořova 931/25, 130 00 Praha 3-Žižkov

O nás

Naše nově vybudované luxusní wellness studio v centru Prahy nabízí privátní prostory k relaxaci, odpočinku, načerpání nových psychických a fyzických sil. Umožní Vám dokonale uniknout z víru dnešního náročného uspěchaného života do oázy klidu, uvolnění a příjemné pohodové atmosféry, díky které zapomenete na všechny starosti.

Spa-Relax Prague kombinuje atmosféru historického centra Prahy s nejmodernějšími technologiemi a desingem.

V unikátní atmosféře nově zrekonstruovaných historických prostor, kde si dokonale vychutnáte každou minutu jenom pro sebe.

Ve čtyřech apartmánech nabízíme privátní wellness, pivní lázně, vinné lázně, sauny a samozřejmou součástí každého apartmánu je dvoulůžko. Naší prioritou je zachování naprostého soukromí po celou dobu vašeho pobytu.

O vaši pohodu se stará vyškolený personál, který je Vám k dispozici po celou dobu pobytu. Pokud si budete přát něco z naší nabídky nápojového lístku, kdykoliv jej můžete přivolat soukromým telefonem přímo z vašeho apartmánu.

Důraz klademe na 100 procentní diskrétnost a Vaši absolutní spokojenost.

Pro objednání prosím vyplňte rezervační formulář.

Spa Relax Prague
Řehořova 931/25, 130 00 Praha 3-Žižkov
Tel.: +420 601 232 242
Email: info@spa-relax.cz  
Pondělí - Pátek od 11:00 do 23:00
 Sobota - Neděle  od 13:00 do 23:00
sledujte nás
map-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram