Řehořova 931/25, 130 00 Praha 3-Žižkov

Vinné lázně

Vyzkoušejte na vlastní kůži blahodárné účinky vinné révy v našem privátním wellness studiu. Unikátní terapie nabízí výjimečný zážitek, který budete vnímat všemi smysly. Dopřejte svému tělu a mysli dokonalé uvolnění a načerpání nové energie.

Vinná terapie je ozdravnou procedurou, která využívá léčivé a blahodárné účinky vinných výtažků. Její historie sahá až do dob starověku, kde jsou první zmínky o této unikátní metodě. Nazývána byla i jako omlazující lázeň. Příjemná perličková koupel v kombinaci s kvalitními přírodními extrakty z vinné révy a hroznového oleje a naprosto soukromou atmosférou vás přenesou do jiného světa.

Vinné lázně jsou ceněny již od starověku pro své zklidňující a uvolňující účinky nejen pro lidskou mysl ale i tělo. Obsahují řadu cenných látek pro lidské tělo: vitamínů, důležitých minerálů a stopových prvků, a řadu léčivých látek mezi nejvíce ceněné patří unikátní přírodní antioxidanty-polyfenoly. Vinné lázně dodávají vaší pokožce ztracenou elasticitu, pružnost a vláčnost, mají anti-celulitidní a omlazující účinek, zjemňují a zpevňují pokožku, posilují krevní oběh, podporují přirozenou imunitu, stimulují látkovou výměnu, prokrvují celý organismus a využívají se jako podpůrná léčba při revmatických stavech a problémech se zády a klouby. Není se proto čemu divit, že se v dnešní době vinné lázně těší stále větší oblibě.

Podle zvoleného apartmánu Vám bude k dispozici i finská sauna, která jistě podpoří relaxaci a napomůže k celkové revitalizaci organismu.

Protože tato relaxační procedura zapojuje všechny vjemy, její součástí je i konzumace nápoje bohů-vína. V ceně máte jednu láhev vína podle vašeho výběru. Můžete si vybrat z naší nabídky kvalitních bílých, červených a růžových vin a náš personál Vám připraví správně vychlazenou láhev do Vašeho apartmánu.

Vinnou lázeň si vychutnáte nejlépe ve dvojici. Naše apartmány jsou připraveny tak abyste měli naprosté soukromí a mohli se věnovat jen relaxaci v příjemném prostředí. Součástí každého apartmánu je dvoulůžko pro rozjímání a oddych.

Dopřejte si jedinečný zážitek a uvolnění!

Rezervace

Spa Relax Prague
Řehořova 931/25, 130 00 Praha 3-Žižkov
Tel.: +420 601 232 242
Email: info@spa-relax.cz  
sledujte nás
map-markerphoneenvelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram