Řehořova 931/25, 130 00 Praha 3-Žižkov

Privátní wellness

Užít si sílu přítomného okamžiku, vychutnat si uvolňující atmosféru ve dvojici a úplně při tom vypnout. Zbavit se stresu, vydechnout, vše hodit za hlavu a načerpat novou psychickou i fyzickou sílu. Toto všechno Vám nabízí prostory našich privátních apartmánů. Příjemné intimní prostředí vybavené vířivkou, finskou saunou, vlastním sociálním zázemím, sprchou a prostorem pro ten správný odpočinek. Vše budete mít jen pro sebe.

Už staří Římané poznali blahodárné účinky působení vodních lázní na lidský organizmus a dodnes se jedná o jednu z nejúčinnějších metod revitalizace člověka po všech stránkách. Teplá voda prohřeje tělo, uvolní svalové napětí a ztuhlost kloubů, prokrví pokožku a tkáně, sníží tím bolest pohybového aparátu, stimuluje metabolismus čímž dochází k celkovému pročištění organismu. Tento efekt ještě umocní použití speciálních hydromasážních trysek, které promasírují celé tělo. Působení trysek je nastavitelné, takže bude jenom na Vás, kterou partii těla a jakou intenzitou si budete žádat promasírovat. Teplá vířivá lázeň má nepochybně také velmi příznivý vliv na lidskou psychiku, snižuje stres a napětí, navozuje příjemné pocity a uvolnění. Využít můžete také nastavitelnou chromoterapii, která uvolňující účinek prokazatelně ještě umocňuje. V našich soukromých apartmánech využíváme jenom kvalitní vířivky s nejmodernějšími technologiemi, které zaručují Váš komfort, naprosto bezpečný provoz a hygienu na nejvyšší úrovni.

Příjemná vůně dřeva, působící teplo a uvolňující klid. To je finská sauna, která je nejznámějším a taky nejstarším typem sauny vůbec. Využívá se již po staletí pro svoje nesporně pozitivní účinky na organismus a psychiku člověka. Saunování působí na celou řadu funkcí organismu: stimuluje a posiluje imunitní systém, posiluje funkce krevního oběhu a termoregulace, prohlubuje a uvolňuje dýchací cesty, pozitivně působí na celý pohybový aparát-svaly, šlachy, klouby, eliminuje projevy reumatizmu, zjemní a vyhladí pleť, roztažené póry prokysličí tělo, preventivně působí proti nachlazení a alergii, napomáhá při řade chronických potíží, zbavuje tělo toxinů. Pobyt v sauně má výrazný vliv na neurovegetativní systém člověka. Zmírňuje stres, migrény, deprese. Dochází k vyplavování endorfinu-hormonu štěstí, který podporuje dobrou náladu a uvolnění. Saunování také podporuje výkonnost, proto je hodně oblíbené zejména u sportovců. Finská sauna Vám také pomůže ke klidnému a kvalitnímu spánku.

Naše finské sauny jsou na zakázku dělané ze skandinávského dřeva a byly zkonstruovány s přihlédnutím na aktuální požadavky v saunování a komfort. Při jejich provozu využíváme nejmodernější vybavení, což zaručuje naprostou bezpečnost a obslužnost.

Důležitou součástí relaxace po vířivce a sauně je také odpočinek. V apartmánu máte k dispozici relaxační část s prostorným lůžkem. K naprosté spokojenosti můžete vybírat z široké nabídky alko a nealko nápojů a pochutin, které Vám podle přání připraví a přinese náš personál. V ceně pobytu je zapůjčení ručníků, saunových prostěradel, k dispozici sprchový gel a jiná kosmetika, fén a šatní skřínka. Komfortní prostředí je možné využít soukromě ve dvojici, ale nabízíme i veškerý servis pro společenské nebo firemní aktivity. Pokud máte nějaký speciální požadavek, neváhejte se na nás obrátit, jsme připraveni splnit jakékoliv Vaše přání pokud bude v našich silách. Na prvním místě je u nás diskrétnost a samozřejmě čistota. Náš proškolený personál Vám bude kdykoliv plně k dispozici.

V případě, že chcete někomu udělat radost nebo se zavděčit, můžete využít našich předplacených služeb a vybrat si některý z našich dárkových poukazů.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Spa Relax Prague
Řehořova 931/25, 130 00 Praha 3-Žižkov
Tel.: +420 601 232 242
Email: info@spa-relax.cz  
sledujte nás
map-markerphoneenvelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram