Řehořova 931/25, 130 00 Praha 3-Žižkov

Navštívili nás

"S návštěvou v Spa-relax jsem byl velmi spokojen. Příjemné a čisté prostředí, ochotný personál, vysoký standard nabízených služeb. Mohu jen doporučit!"
Jan
"V spa-relax jsem byla s přítelem oslavit naše výročí v privátním wellness. Musím přiznat, že jsem byla mile překvapena. Apartmán jsme měli krásně vyzdobený, vládla tam příjemná a romantická atmosféra a víno bylo výborné. Na toto výročí určitě nikdy nezapomeneme. Děkujeme za všechno a určitě se zase rádi vrátíme."
Romana
"Chtěl jsem vyzkoušet s přítelkyní pivní lázně a tak jsme se objednali do Spa-relax. Nelituji. Prostředí jako stvořené pro odpočinek a vychutnání si piva v jednom. Krásné cihlové klenby pod kterými jsme leželi, umocnily v nás pocit výjimečného okamžiku ve dvojici. Byl to velmi příjemný zážitek, pivo bylo výborné, atmosféra fakt výjimečná. Určitě doporučím svým známým návštěvu pivních lázní v Spa-relax"
Martin

Zanechte nám vzkaz

Spa Relax Prague
Řehořova 931/25, 130 00 Praha 3-Žižkov
Tel.: +420 601 232 242
Email: info@spa-relax.cz  
Pondělí - Pátek od 11:00 do 23:00
 Sobota - Neděle  od 13:00 do 23:00
sledujte nás
map-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram